istanbul Sohbet Odaları

SilaSohbet.Com ekibi olarak bugün sizlere İstanbul sohbet siteleri hakkında bir yazı hazırladım. İstanbul sohbet odaları sayesinde bütün İstanbullu kullanıcılarımıza özel kanal bulunmaktadır. İstanbul chat ne demek öncelikle sizlere onu açıklayayım.

İstanbul söyleşi, illere göre sohbet odalarının en popüler kanallarından biridir. İstanbullu kullananların bir araya gelerek birlikte aynı anda söyleşi etmelerini sağlamaktadır. İstanbul sohbet odaları ile birlikle bağlanan kullanıcılarımız özel bir oda dahilinde sadece İstanbullu kullananların toplandığı odalardan biridir. Birlikte müzik dinleyip söyleşi edebildikleri, oyun oynayıp zaman geçirdikleri sıcak ve samimi bir sohbet odalarıdır. Soğuk havalarda içinizi ısıtacak sımsıcak sohbetler için sizlere sunulmuş olan bu söyleşi odalarına bağlanmak tamamen ücretsiz olup sizlere bedava söyleşi sunulmaktadır. Kendinize toplumsal çsafha edinmek, aynı şehirlerde olmanın mutluluğu ile buluşabilmek için bulunmaz bir fırsat olan İstanbul chat odaları günün her saatinde istenildiği zaman bağlanılabilir durumdadır.

Günümüzde insanların kendini bir tek hissettiklerinde çoğunlukla girmiş oldukları bu chat odalarına bağlanmak için vakit kaybetme! Her sunucu kurallarının olduğu gibi İstanbul sohbet odalarının da kendine özgü koymuş oldukları bazı kurallar bulunmaktadır.

İstanbul sohbet kuralları
Kanalda bulunan kullanıcıların cinsel söyleşi içerikli mevzuşmalar yapması yasaktır. Bu kurala uyulması ne olursa olsun zorunludur.
İstanbul söyleşi odalarına bağlanan kullananların hakaret, sövgü, münakaşa yaratacak sözler kullanması yasaktır.
Kanalda bulunan İstanbul söyleşi kullanıcılarının görevliler tarafından yönlendirdiği şekilde söyleşi etmeleri zorunludur.
İstanbul sohbet odalarına giren kullanıcıların yukarıdaki kuralları kabul etmiş sayılıp ona bakılırsa davranmaları zorunludur. Aksi taktirde kanaldan uzaklaştırılıp sunucu ile bağlantısı kesilebilir.

1 yorum

  1. Selamun Aleyküm öncelikle arkadaşlar böyle google üzerinde site site gezerken burayı buldum ve sohbete katıldım ve gayet güzeldi güzel karşılama güzel sohbet valla çok hoşuma gitti demem o ki herkesi bekliyoruz sohbet gayet güzel ve hoş 😊

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*